ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 dashurie shkronja celular komandat kosoves krasniqi meda BAJRAM anglisht elvana gashi beqiri numri numrin PORNO nokia dashuri druri murlan gjata loja nika genta ismajli double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Barcelona dhe Reali nė garė pėr Benzeman

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
miriNumri i postimeve : 30
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Barcelona dhe Reali nė garė pėr Benzeman   Mon Jul 28, 2008 5:34 pm


Barcelona dhe Reali nė garė pėr Benzeman
Barcelona shpreson se me njė angazhim mė tė madh do tė arrijė ta mposhtė Real Madridin nė luftė pėr sulmuesin e Lyonit, Karin Benzema.
Sport shkruan se edhe pse Benzema nė disa raste ka deklaruar se dėshiron qė njė ditė tė luajė pėr Real Madridin, drejtori i Barcės, Txiki Begiristain, gjatė gjashtė muajve tė kaluara ka pasur disa kontakte me agjentin e Benzemas, madje edhe kishte udhėtuar nė Francė pėr takim.

Benzema dhe agjenti i tij kanė deklaruar tashmė se sulmuesi do tė luajė pėr Lyonin edhe nė sezonin e ardhshėm, por edhe krahas kėsaj, tentimet e gjigantėve nuk ndalojnė.

Mediat spanjolle shkruajnė se ende ka gjasa qė Ramon Calderon qė nė kėtė periudhė tė bėjė ofertė pėr Benzeman, pasi qė tashmė e ka bėrė tė qartė se nuk do ta sjellė Cristiano Ronaldon nė Bernabeu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barcelona dhe Reali nė garė pėr Benzeman
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: