ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
druri nika komandat 2012 ismajli gjata gashi double numri nokia BAJRAM krasniqi elvana PORNO loja dashuri meda dashurie genta kosoves anglisht murlan shkronja beqiri numrin celular
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nadal vazhdon me fitore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Nadal vazhdon me fitore   Mon Jul 28, 2008 12:26 pm


Nadal vazhdon me fitore
Tenisti spanjoll, Rafael Nadal, i dyti i renditur nė listėn botėrore, ka triumfuar nė Toronto Masters, duke e mposhtur gjermanin Nicolas Kiefer nė dy sete, 6-3 6-2.
22-vjeēari nga Mallorca ka ngritur kėshtu trofeun e tetė nė kėtė vit (2008), dhe tė pestin nė varg, nė ngjarjen e parė pas fitores sė famshme ndaj Roger Federer nė finalen e Wimbledonit, mė 6 korrik.

Nadal kėshtu bėhet lojtari i tretė mė i ri i cili mbledh 30 tituj, duke qėndruar prapa Bjorn Borg dhe Jimmy Connors.

Kampioni i Wimbledonit, tash do ta kthejė vėmendjen e tij kah Cincinnati Masters, qė fillon tė hėnėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nadal vazhdon me fitore
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: