ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri ismajli krasniqi PORNO nokia nika genta elvana numri kosoves dashurie 2012 meda dashuri anglisht gashi murlan komandat numrin BAJRAM loja gjata druri double celular shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lee dėshiron qė Depp ta luajė atė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Lee dėshiron qė Depp ta luajė atė   Mon Jul 28, 2008 12:24 pm


Lee dėshiron qė Depp ta luajė atė
Rokeri Tommy Lee dėshiron qė aktori, Johnny Depp, ta luajė rolin e tij nė njė film tė bazuar nė memoaret e grupit, "Motley Crue".
Bateristi thotė se Depp ėshtė aktori i pėrsosur pėr ta portretizuar atė nė ekranin e madh, pasi qė rokeri dhe ylli i filmit, “Pirates of The Caribbean”, kanė shumė gjėra tė pėrbashkėta nė karakterin e tyre.

“Zgjedhja ime do tė ishte qė Johnny Depp tė mė luante mua. Ai ėshtė aktori mė i mirė i tė gjitha kohėrave. Jemi duke punuar nė film, mundohemi t’i gjejmė producentėt dhe regjisorin dhe tė gjitha gjėrat tjera”, ka thėnė Lee.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lee dėshiron qė Depp ta luajė atė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: