ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Silva d&#1105;shiron t&#1105; mbetet tek Valencia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Silva d&#1105;shiron t&#1105; mbetet tek Valencia   Sun Jul 27, 2008 3:37 pm


Silva dёshiron tё mbetet tek Valencia
Agjenti i mesfushorit spanjoll David Silva, thotё se klienti i tij ndjehet i lumtur tek Valencia dhe nuk dёshiron ta lёshojё David Silvaklubin.
Mesfushori ёshtё cak i disa prej gjigantёve evropian, pas paraqitjeve tё mira nё Euro 2008, dhe mediumet spekulojnё vazhdimisht se Valencia do tё heq dorё nga shёrbimet e tij pёr shkak tё gjendjes sё rёndё financiare.


Atletico Madrid para disa ditёsh dёrgoi ofertё prej 17 milionё funtesh tek Valecia, por drejtuesit refuzuan kёtё qё pasoi me ndryshime nё udhёhёqinё e klubit.
“Silva ka edde katёr vite marrёveshje me Valencian. I shkon shkёlqyeshёm nё Mestalla dhe ndjehet shumё i lumtur. Ai nuk ka kёrkuar tё shitet tek ndonjё klub tjetёr”, ka thёnё agjenti i lojtarit spanjoll.


“Por nёse klubi dёshiron ta shesё, dhe Valencia pranon ndonjё ofertё tё pёrshtatshme, sigurisht qё do ta shikojmё mirё”, ka shtuar ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Silva d&#1105;shiron t&#1105; mbetet tek Valencia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: