ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Newcastle b&#1105;n ofert&#1105; p&#1105;r Senderos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Newcastle b&#1105;n ofert&#1105; p&#1105;r Senderos   Sun Jul 27, 2008 3:36 pm


Newcastle bёn ofertё pёr Senderos
Klubi i Premierligёs, Newcastle United, ёshtё drejtuar kah mbrojtёsi i Arsenalit, Philippe Senderos.
Sipas mediave angleze, Newcastle ka bёrё ofertё befasuese pёr Senderos, duke ngritur tensionet nё mes tё Arsene Wenger dhe stafit tё tij rreth vazhdimit tё lojtarit nё Emirates.


Wenger ёshtё habitur kur oferta prej 5 milionё eurosh kishte arritur tё mёrkurёn, ndёrsa ёshtё hidhёruar kur kjo ofertё nuk ёshtё refuzuar menjёherё.


Drejtuesit e Arsenalit do tё pranonin qё lojtari tё shitej pёr njё shumё mbi 7 milionё euro, por duhet tё marrin parasysh se nёse lejojnё qё njё lojtar i ekipit startues tё largohej, kjo do tё alarmonte tifozёt dhe Wengerin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Newcastle b&#1105;n ofert&#1105; p&#1105;r Senderos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: