ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
loja komandat meda murlan nika gjata double PORNO genta numrin celular numri druri dashuri dashurie ismajli shkronja nokia krasniqi elvana 2012 gashi anglisht kosoves BAJRAM beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Atletico ka refuzuar 122 milionė euro

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Atletico ka refuzuar 122 milionė euro   Sun Jul 27, 2008 3:35 pm


Atletico ka refuzuar 122 milionė euro
Atletico de Madrid ka refuzuar mundėsinė pėr tė shtuar nė arkė 122 milionė euro pėr katėr lojtarė, tė cilėt i ka mbajtur nė skuadėr, pas rikthimit tė klubit nė Ligėn e Kampionėve.
Los Colchoneros kanė pasur njė fushatė tė suksesshme sezonin e kaluar dhe kjo ka qenė arsyeja qė shumė skuadra tė mėdha evropiane janė interesuar pėr shėrbimet e lojtarėve tė Atleticos.

Megjithatė hierarkia e drejtuesve tė skuadrės nga kryeqyteti spanjoll ėshtė betuar se nuk do tė lejojė largimin e asnjėrit nga lojtarėt e mėdhenj nga skuadra.

Atraksioni kryesor pėr skuadrat e mėdha ka qenė Sergio Aguero pėr tė cilin janė interesuar Manchester Unitedi dhe Real Madridi. Pas deklaratės sė tij se ai kurrė nuk do tė kalonte te rivalėt e kryeqytetit, kishte pranuar njė ofertė prej 55 milionė eurosh nga Djajtė e Kuq.

Tottenhami ka qenė i gatshėm tė paguajė 21 milionė euro pėr tė fituar shėrbimet e Diego Forlan, Inter dhe Fiorentina i kishin bėrė gati paratė (22 milionė euro) pėr ta transferuar Maxin, ndėrsa Chelsea e dėshironte nė Londėr portugezin Simao.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Atletico ka refuzuar 122 milionė euro
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: