ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Van Der Vaart te Reali pėr 13 milionė euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Van Der Vaart te Reali pėr 13 milionė euro   Sat Jul 26, 2008 11:42 pm


Van Der Vaart te Reali pėr 13 milionė euro
Sipas gazetės gjermane, "Bild", Real Madridi ėshtė shumė afėr blerjes sė mesfushorit tė Hamburgut, Rafael Van der Vaart, pasi qė Hamburgu dėshiron ta shesė atė pėr 13 milionė euro.
Plejmejkeri ka qenė nė njė formė tė shkėlqyer gjatė Euro 2008, ndėrsa pėr shėrbimet e tija pėrveē Los Merengues ėshtė i interesuar edhe Juventusi.

Van der Vaart kurrė nuk e ka fshehur dėshirėn e tij pėr tė luajtur pėr njė skuadėr tė madhe, ndėrsa tani ambiciet e tija kanė arritur njė mbėshtetje dhe nga skuadra e tij, e cila ka vendosur tė mbajė takime me titullarėt e La Ligas.

Sipas “Bild”, holandezi mund tė kalojė nė kryeqytetin spanjoll pėr 13 milionė euro.

“Mund tė them qė Rafael e ka kaluar kohėn mė tė mirė tė karrierės sė tij kėtu te ne, ndėrsa nėse mė pyetni mua unė dėshiroj ta mbaj edhe njė vit”, ka thėnė trajneri i Hamburgut, Martin Rol.

Reali dėshiron me ēdo kusht ta transferojė njė mesfushor, ndėrsa Van der Vaart paraqet alternativėn mė tė lirė dhe mė tė mirė, sesa Cristiano Ronaldo ose Cesc Fabregas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Van Der Vaart te Reali pėr 13 milionė euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: