ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Barcelona kėrkon shkėmbim Etoo-Benzema

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Barcelona kėrkon shkėmbim Etoo-Benzema   Sat Jul 26, 2008 11:41 pm


Barcelona kėrkon shkėmbim Etoo-Benzema
Barcelona do tė pėrpiqet tė bėjė shkėmbim, duke dhėnė sulmuesin kamerunas Samuel Eto’o tek Lyoni dhe pėr tė marrė sulmuesin francez Karim Benzema.
Sipas sportives Sport, kampioni i Francės ka treguar interesim pėr sulmuesin kamerunas, pėr tė cilin nuk ka vend nė ekipin e ri tė Barcės tė udhėhequr nga Pep Guardiola.

Barcelona pėrpiqet ta bindė Lyonin tė bėjnė shkėmbim, mes Eto’o dhe Benzema. Katalunasit tashmė njė kohė tė gjatė janė nė pėrcjellje tė sulmuesit francez.

Nė listėn e Barcelonės pėr pėrforcime tė reja, janė edhe Didier Drogba nga Chelsea, Emmanuel Adebayor nga Arsenali dhe David Trezeguet nga Juventusi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barcelona kėrkon shkėmbim Etoo-Benzema
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: