ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rooney: Jemi mė tė mirėt nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Rooney: Jemi mė tė mirėt nė botė   Sat Jul 26, 2008 3:29 pmRooney: Jemi mė tė mirėt nė botė
Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, ka deklaruar se skuadra e tij ėshtė mė e forta nė botė dhe se ata janė tė gatshėm t’i mbrojnė titujt e fituar sezonin qė shkoi.
“Pas suksesit qė arritėm sezonin e kaluar tė gjithė do ta presin ta pėrsėrisim tė njėjtėn gjė. Ne kemi njė skuadėr shumė tė fuqishme dhe mund tė luajmė edhe mė mirė se sezonin qė lamė pas”.

“Ėshtė e kuptueshme se pasi fiton trofe krijon edhe mė shumė besim nė vete. Mirėpo ne besojmė se jemi mė tė mirėt nė botė. Shpresoj se do ta dėshmojmė pėrsėri kėtė”, ka thėnė 22-vjeēari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rooney: Jemi mė tė mirėt nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: