ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Spalletti kthen sytė kah Huntelaar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Spalletti kthen sytė kah Huntelaar   Sat Jul 26, 2008 3:27 pm


Spalletti kthen sytė kah Huntelaar
Trajneri i Romės, Luciano Spalletti, thotė se ata do tė kėrkojnė njė alternativė tjetėr nėse Fiorenmtina refuzon tė shesė Adrian Mutun.
“Mendoj se negociatat pėr Mutu kanė pėrfunduar. Klubi nuk mund tė fajėsohet nėse ai nuk vjen, dhe duket se ne do tė duhet tė shohim diku tjetėr. Por, do tė jemi tė qetė dhe do t’i shikojmė gjėrat me kujdes”, ka thėnė Spalletti pėr Tuttomercatoweb.

“Jemi duke kėrkuar dy lojtarė, pasi qė ekipi nuk ėshtė komplet kėshtu si ėshtė. Nuk kam folur ende pėr Julio Baptistėn. Ai ėshtė njė lojtar i mirė, por ne jemi nė rregull nė mesfushė. Huntelaar ėshtė njė lojtar shumė i mirė, por duhet tė shohim dhe nuk do tė ketė blerje qė do tė shkaktojnė panik”, ka shtuar italiani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Spalletti kthen sytė kah Huntelaar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: