ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika nokia PORNO anglisht numri ismajli elvana beqiri komandat kosoves BAJRAM 2012 shkronja loja meda genta druri dashurie numrin dashuri double celular gashi krasniqi murlan gjata
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Berry akuzon fotografin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Berry akuzon fotografin   Sat Jul 26, 2008 3:24 pm


Berry akuzon fotografin
Halle Berry ka akuzuar njė paparaci duke pohuar se ai kishte shkelur pronėn e saj me qėllim qė ta fotografonte atė dhe foshnjėn e saj.
Aktorja ka dhėnė njė deklaratė pėr media tė premten duke njoftuar se fotografitė tė cilat e paraqesin atė dhe foshnjėn e saj katėrmuajshe, Nahla Ariela Aubry, nė kopshtin e tyre, janė bėrė nga njė fotograf i cili kishte hyrė pa leje.

Berry ishte nevrikosur sė tepėrmi kur i kishte parė fotografitė nė internet dhe nė dy revista tė tė famshmėve dhe ka kėrkuar nga avokati i saj, Evan Spiegel, t’ia dėrgojė njė ankesė gjyqit, ndėrsa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Berry akuzon fotografin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: