ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double celular shkronja kosoves dashurie anglisht numri genta nokia dashuri krasniqi 2012 meda loja PORNO komandat BAJRAM shqip druri numrin murlan nika ismajli gashi gjata elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ne-Yo: Nuk dua vetura tė shpejta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Ne-Yo: Nuk dua vetura tė shpejta   Fri Jul 25, 2008 5:51 pm


Ne-Yo: Nuk dua vetura tė shpejta
Ylli i muzikės R&B, Ne-Yo, nuk dėshiron tė shpenzojė para pėr tė blerė vetura tė shpejta, pasi qė ai ėshtė njė shofer i keq.
“Kurrė nuk kam qenė i dhėnė pas luksit dhe solemniteteve... Nuk dėshiroj tė blej automjete tė shtrenjta”.

“Problemi ėshtė se nuk jam shofer i mirė. Kam pasur shumė aksidente nė jetėn time dhe nuk mendoj se ndonjėherė do tė mund tė blej njė Lamborghini. Ndoshta jam i vetmi qė e pranoj se jam shofer i keq”, ka thėnė Ne-Yo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ne-Yo: Nuk dua vetura tė shpejta
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: