ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
ismajli krasniqi komandat dashuri nika 2012 loja anglisht dashurie kosoves PORNO nokia druri murlan celular BAJRAM numrin double gashi meda shkronja gjata genta beqiri numri elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mexes pėrjeton terror

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Mexes pėrjeton terror   Fri Jul 25, 2008 5:46 pm


Mexes pėrjeton terror
Mbrojtėsi i Romės, Philippe Mexes, dhe familja e tij kanė pėrjetuar mbrėmė njė pėrvojė tė hidhur nė Romė, kur disa hajna tė armatosur e kanė vjedhur veturėn e futbollistit sė bashku me vajzėn e tij dyvjeēare, e cila ndodhej nė automjet.
Mexes, gruaja e tij, Carla, dhe dy fėmijėt e tyre, kishin dalė mbrėmė pėr darkė nė Romė. Pasi Carla dhe djali i tij katėrvjeēar, Enzo, kishin dalė nga vetura, futbollisti ėshtė ballafaquar me dy kriminelė.

Pas njė pėrleshje hajnat e kanė rrėmbyer Mercedesin e francezit duke mos ditur se nė ulėsen e pasme gjendej vajza dyvjeēare, Eva.

Pas njoftimit tė policisė, vetura ėshtė gjetur e braktisur nė Piazza Eschilo tė Romės, sė bashku me Evan tė palėnduar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mexes pėrjeton terror
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: