ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Maradona: Messi duhet tė rritesh!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Maradona: Messi duhet tė rritesh!   Fri Jul 25, 2008 5:44 pm


Maradona: Messi duhet tė rritesh!
Legjenda e futbollit, Diego Maradona, mendon se Lionel Messi ka nevojė tė rritet pasi qė ende vazhdon pavendosmėria e tij pėr tė marrė pjesė nė Lojėrat Olimpike.
Barcelona po mundohet ta ndaloje mesfushorin e krahut pėr ta pėrfaqėsuar kombėtaren e Argjentinės nė Lojėrat Olimpike tė Pekinit. Ndėrsa nga ana tjetėr Messi dėshiron tė jetė pjesė e skuadrės Kombėtare nė Kinė.

Ndėrsa ish-asi i Argjentinės ka dhėnė pikėpamjet e tija nė lidhje me situatėn e krijuar dhe beson se Messi duhet tė veprojė si i pjekur nė kėtė situatė.

“Messi duhet tė vendosė se ēka dėshiron tė bėjė. Mendoj se ai duhet tė tregojė mė tepėr karakter, dhe mendoj se kjo ėshtė pikėrisht koha kur ai duhet tė bėhet burrė”, ka thėnė Maradona.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Maradona: Messi duhet tė rritesh!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: