ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular gashi dashuri komandat numrin murlan dashurie anglisht beqiri gjata numri loja 2012 ismajli genta elvana BAJRAM double PORNO nokia nika meda druri kosoves shkronja krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rossi nuk do tė kalojė te Roma

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Rossi nuk do tė kalojė te Roma   Fri Jul 25, 2008 5:43 pm


Rossi nuk do tė kalojė te Roma
Agjenti i Giuseppe Rossit, Federico Pastorello, ka mohuar spekulimet tė cilat e lidhin klientin e tij me njė transferim te Roma duke thėnė se italiani ėshtė i lumtur te Villareal.
“Rossi nuk ėshtė nė shitje dhe nuk ka absolutisht asnjė mundėsi qė ai tė kthehet nė Itali, pasi qė drejtuesit e Villarealit kanė deklaruar se ai nuk shitet”.

“Rossi dėshiron tė luajė nė Ligėn e Kampionėve me Villarealin dhe pastaj do tė shohim se ēka do tė ndodhė nė vitin e ardhshėm”, ka thėnė Pastorello pėr “RomaNews”.

Roma ka nevojė qė tė sjellė nė skuadėr njė golashėnues tė spikatur, mirėpo hezitimi i klubit pėr tė shpenzuar para duket se e kufizon kėtė mundėsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rossi nuk do tė kalojė te Roma
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: