ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro   Fri Jul 25, 2008 1:02 pm


Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro
Gazeta britanike “The Times” ka shkruar se shifra e pagesave tė Chelseat gjatė kėtij viti do tė arrijė 150 milionė funte (190 milionė euro), dhe se blutė sė shpejti do tė fillojė bisedime pėr marrėveshje tė reja edhe me Joe Cole dhe John Obi Mikel.
Wayne Brigge, Petr Cech dhe Michael Essien, tashmė kanė fituar marrėveshje tė reja, ndėrsa drejtuesit e Chelseat i kanė bėrė ofertė edhe Frank Lampard, ndėrsa tė njėjtėn gjė pritet ta bėjnė edhe pėr Obi Mikel dhe Joe Cole.

Sipas “The Times”, sė shpejti do tė fillojė rritja e pagave edhe pėr Michael Ballack, si dhe Didier Drogba, lojtarė tė cilėt dėshirojnė tė mbeten nė Stamford Bridge.

Chelsea pėr pagat e sezonit 2006/2007 harxhoi afro 133 milionė funte (afro 170 milionė euro), qė ėshtė pėr 40 milionė funte (50 milionė euro) mė shumė se sa ekipi tjetėr i Premierligės, kampioni Manchester United.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Harxhimet e Chelseat do tė arrijnė 190 milionė euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: