ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Klinsmann: Deri mė tani po shkon mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Klinsmann: Deri mė tani po shkon mirė   Fri Jul 25, 2008 12:58 pm


Klinsmann: Deri mė tani po shkon mirė
Trajneri i Bayern Munichut, Jürgen Klinsmann, ka njoftuar se ai ėshtė i kėnaqur me progresin e skuadrės sė tij dhe se planet e tija janė duke u realizuar.
“Jemi duke i realizuar tė gjitha sipas planit, lojtarėt po i mėsojnė shumė mirė gjėrat dhe ata janė tė pėrkushtuar drejt suksesit. Tani janė kthyer edhe lojtarėt tė cilėt morėn pjesė nė Euro 2008, tė cilėt kanė filluar punėn dhe presim qė shumė shpejte ta kthejnė ritmin”.

“Lojėrat tona miqėsore kundėr Dortmundit, Kölnit, Tokyos dhe Interit, do tė na mundėsojė qė ta zhvillojmė mė tepėr kualitetin tonė”.

“Pasi tė luajmė me tė gjitha kėto skuadra do ta kemi njė ide tė qarte se ku jemi, dhe kjo do tė ndikojė te tė gjithė lojtarėt qė nė mėnyrė individuale tė pėrmirėsohen. Skuadra ėshtė duke pėrparuar dhe pėr ēdo javė tė kaluar ajo bėhet gjithnjė e mė e mirė”, ka thėnė ish-trajneri i Gjermanisė.

“Rezultati nuk ėshtė aspak i rėndėsishėm pėr neve. Po tė kishim dashur tė fitonim do tė kishim fituar, mirėpo ne e shfrytėzuam ndeshjen pėr tė provuar disa gjėra tė reja”, ka komentuar Klinsman humbjen e Super Kupės nga Dortmundi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Klinsmann: Deri mė tani po shkon mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: