ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Adelina prapė nuk po shihet nė skenė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Adelina prapė nuk po shihet nė skenė   Fri Jul 25, 2008 12:54 pm


Adelina prapė nuk po shihet nė skenė
Pas rikthimit tė saj tė bujshėm nė skenėn kosovare, pas pothuajse njė viti pushim, kėngėtarja, Adelina Ismaili, prapė nuk po shihet shumė nėpėr mbrėmje tė ndryshme nė Kosovė dhe Shqipėri.
Nė pėrjashtim tė mbrėmjeve dhe koncerteve tė saj nėpėr vendet bregdetare dhe disa koncerteve nė Zvicėr, Adelina po i shmangėt edhe mediave kosovare duke qėndruar sa mė larg tyre.

Adelina nė fillim tė kėtij viti kishte lansuar njė video-spot ku menjėherė pas spotit nė treg kishte lėshuar edhe albumin e saj mė tė ri tė cilin e kishte blerė produksioni muzikor, “Dea”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adelina prapė nuk po shihet nė skenė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: