ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double murlan numri krasniqi gashi PORNO gjata elvana ismajli nika shkronja dashuri dashurie 2012 BAJRAM meda beqiri anglisht numrin komandat druri loja genta nokia kosoves celular
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jolie ėshtė mbarėsuar artificialisht?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Jolie ėshtė mbarėsuar artificialisht?   Fri Jul 25, 2008 12:52 pm


Jolie ėshtė mbarėsuar artificialisht?
Angelina Jolie dhe partneri i saj, Brad Pitt, i kanė shfrytėzuar trajtimet fertilizuese pėr fekondim qė ka rezultuar me dy binjakėt e porsalindur.
Ēifti mezi po priste qė tė kenė fėmijė tjerė dhe ishin orientuar te mbarėsimi artificial me qėllim qė tė mos e kishin stresin e mbetjes shtatzėnė tė Joliet.

“Jolie ka mbetur shtatzėnė me anė tė fekondimit ‘in vitro’. Ata dėshironin tė kenė fėmijė shpejt, dhe kjo ishte mėnyra pėr ta realizuar dėshirėn e tyre”, ka thėnė njė burim pėr revistėn amerikane, “Us Weekly”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie ėshtė mbarėsuar artificialisht?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: