ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
druri gashi ismajli komandat numri anglisht genta gjata shqip BAJRAM meda celular 2012 numrin krasniqi nika PORNO double kosoves murlan nokia dashuri loja shkronja dashurie elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kim Kardashian njė "Pussycat"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Kim Kardashian njė "Pussycat"   Fri Jul 25, 2008 12:51 pmKim Kardashian njė "Pussycat"
Kim Kardashian ka vendosur qė tė performojė nė gusht me grupin e vajzave, "Pussycat Dolls".
Bukuroshja dėshiron tė ndjekė hapat e Scarlett Johansson, Paris Hilton dhe Christina Aguilera pėr tė qenė mysafire e grupit tė famshėm.

27-vjeēarja do tė paraqitet me grupin nė Las Vegas, mė 15 gusht, mirėpo para kėsaj ajo duhet tė mėsohet tė vallėzojė dhe tė kėndojė ngjashėm me anėtaret e “Pussycat Dolls”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kim Kardashian njė "Pussycat"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: