ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashuri kosoves ismajli murlan nika genta gashi dashurie 2012 beqiri nokia numrin celular komandat double shkronja loja numri elvana PORNO druri krasniqi BAJRAM meda anglisht gjata
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Pegg i painteresuar pėr "Doctor Who"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Pegg i painteresuar pėr "Doctor Who"   Fri Jul 25, 2008 12:36 pm


Pegg i painteresuar pėr "Doctor Who"
Simon Pegg nuk ėshtė i interesuar ta merr rolin kryesor nė serialin, "Doctor Who", pasi qė ai po kėnaqet duke aktruar nėpėr filmat hollivudianė.
Aktori, i cili dikur ka luajtur nė njė program britanik tė quajtur “The Editor”, ka thėnė se ai nuk dėshiron ta zėvendėsojė karrierėn e tij filmike me rolin e David Tennantit nė kult serialin.

“Tė jem doktori? Nuk besoj. E para, mė pėlqen shumė tė luajė nėpėr filma dhe vėrtet kėnaqem duke aktruar nė SHBA. E dyta, mė pėlqen shumė ‘Doctor Who’, dhe nuk do tė mė pėlqente tė ulesha tė shtunėn mbrėma dhe ta shikoja veten aty”, ka thėnė Pegg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pegg i painteresuar pėr "Doctor Who"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: