ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gjata numrin double celular numri gashi BAJRAM PORNO ismajli 2012 nika krasniqi dashurie druri loja meda elvana genta dashuri beqiri murlan anglisht kosoves shkronja nokia komandat
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Heather braktis rehabilitimin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Heather braktis rehabilitimin   Thu Jul 24, 2008 4:05 pm
Heather braktis rehabilitimin
Pas trajtimit njėmujor, aktorja Heather Locklear ėshtė larguar nga qendra e rehabilitimit.
46-vjeēarja, e cila ėshtė regjistruar nė qendrėn rehabilituese tė Arizonės nė fund tė qershorit, ndjehet mė mirė tani pasi i kaluar katėr javė duke u trajtuar pėr depresion dhe ankth.

“Heather ndjehet shumė mirė. Ajo duket shumė bukur dhe rrezatuese. Ėshtė shumė e lumtur dhe me disponim tė mirė”, ka thėnė njė burim i afėrt me aktoren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Heather braktis rehabilitimin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: