ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
komandat beqiri genta kosoves dashurie dashuri 2012 gashi loja gjata celular numri krasniqi numrin BAJRAM shkronja PORNO druri double nokia murlan meda ismajli elvana nika anglisht
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Meda nuk kėndon tallava!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Meda nuk kėndon tallava!   Thu Jul 24, 2008 4:04 pm


Meda nuk kėndon tallava!
Kėngėtari i mirėnjohur kosovar, Mehdin Pėrgjegjaj-Meda, ėshtė deklaruar publikisht se ai nuk e preferon dhe nuk e kėndon muzikėn 'tallava'.
Gjatė njė mbrėmjeje promovuese nė Ulqin, njeriu i cili ka shitur mė sė shumti albume nė trevat shqiptare ka pohuar se kėngėt e rralla tė zhanrit tė mirėnjohur ndėrshqipėtar, ai i kėndon vetėm pas kėrkesave tė shumta tė publikut.

Pasi kishte tėrhequr tė gjithė vizitorėt e Ulqinit nė lokalin ku ai kėndonte dhe pas njė atmosfere hareje qė kishte krijuar, Meda ka thėnė: “Po lexoj shumė kėrkesa tė cilat mė vijnė pėr tė kėnduar tallava. Meda nuk e do dhe nuk e ka dashur kurrė muzikėn tallava. Meda nuk kėndon tallava, por kjo qė do ta bėj tani ėshtė vetėm pėr ta plotėsuar dėshirėn tuaj”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Meda nuk kėndon tallava!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: