ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Babai i Lindsayt kundėr lidhjes sė saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Babai i Lindsayt kundėr lidhjes sė saj   Thu Jul 24, 2008 4:03 pmBabai i Lindsayt kundėr lidhjes sė saj
Lindsay Lohan ia ka ndaluar babait tė saj tė merr pjesė nė njė ndejė tė cilėn do ta organizojė ajo me tė dashurėn e saj, Samantha Ronson.
Aktorja e filmit, “Mean Girls”, ka vendosur ta organizojė njė ndejė me miqtė dhe familjarėt e saj nė njė hotel nė Hollywood nė fillim tė gushtit, mirėpo ajo ėshtė e shqetėsuar se nėse vjen babai i saj, Michael Lohan, mund tė bėjė ndonjė ‘skenė’, pasi qė ai nuk e ka miratuar lidhjen lezbike tė vajzės sė tij.

“Michael mendon se Lindsay po kalon nėpėr njė tjetėr fazė tė zakonshme pėr tė dhe se shumė shpejt do tė lėndohet pas ndarjes. Ai mendon se lidhja e saj ėshtė turpshme”, ka thėnė njė burim pėr revistėn britanike, “Daily Star”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Babai i Lindsayt kundėr lidhjes sė saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: