ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Brad Pitt kėrcėnon fotografėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Brad Pitt kėrcėnon fotografėt   Thu Jul 24, 2008 4:02 pm


Brad Pitt kėrcėnon fotografėt
Aktori Brad Pitt ėshtė kėrcėnuar se do tė marrė masa legale kundėr ēdo publikimi qė boton foto tė familjes sė tij nė shtėpinė nė Francė.
Ky hap vjen pasi qė fotot e familjes sė tij pushtuan internetin mė herėt gjatė kėsaj jave dhe Pitt mėsoi se agjencitė prapa atyre fotove iu kanė ofruar pamje edhe tabloideve.

Fotot e fundit pėrfshijnė Pitt dhe nėnėn e re, Angelina Jolie, prindėrit e tij dhe fėmijėt e tyre duke luajtur nė kopshtin e vilės sė tyre nė Francė.

Pitt dhe Jolie kanė zgjedhur tė kalojnė verėn nė Chateau Miraval nė Provence (Francė), pėr shkak tė privatizimit dhe ekskluzivitetit tė venės qė ka ofruar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brad Pitt kėrcėnon fotografėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: