ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ferguson: Fernand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Ferguson: Fernand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė   Thu Jul 24, 2008 3:58 pm


Ferguson: Fernand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė
Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, e ka lavdėruar mbrojtėsin anglez Rio Ferdinand, duke thėnė se ai ėshtė mbrojtėsi mė i mirė nė botė.
Nė disa sezonet e fundit, Rio Ferdinand ėshtė ngritur nė njė prej mbrojtėsve mė tė mirė nė botė, dhe sė bashku me Nemanja Vivid kanė formuar njė dyshe fantastike.

“Rio ėshtė mbrojtėsi mė i mirė nė Angli, nėse jo edhe nė Evropė nė disa vitet e kaluara. Pjekuria dhe lidershipi i tij janė faktorė kyē tė suksesit tė ekipit”, ka thėnė Ferguson

“Ai ėshtė futbollist nga i cili lojtarėt e ri mėsojnė ndėrsa ata me mė shumė pėrvojė kanė respekt tė madh. Tashmė njė kohė tė gjatė, nuk kam parė tandem mė tė mirė se ai dhe Nemanja”, ka pėrfunduar Ferguson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ferguson: Fernand ėshtė mbrojtėsi mė i mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: