ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie nika PORNO loja double beqiri krasniqi ismajli komandat druri kosoves anglisht shkronja numri BAJRAM elvana gashi meda dashuri 2012 numrin murlan celular genta nokia gjata
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart   Thu Jul 24, 2008 3:51 pm


Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart
Kampioni i Spanjės, Real Madrid, ėshtė i pėrgatitur qė paratė e planifikuara pėr Cristiano Ronaldon, t’i harxhojė nė pėrforcime tė tjera.
Siē ka shkruar sportivja spanjolle Sport, Real Madrid, ngadalė ėshtė duke hequr dorė nga angazhimi i Cristiano Ronaldos, dhe ėshtė i gatshėm qė ata para t’i dėrgojė nė pėrforcime tjera.

Sipas mediumeve spanjolle, Real Madrid, ėshtė seriozisht i interesuar pėr sulmuesin e Valencias, David Villa, i cili do tė kushtonte rreth 30 milionė funte (afro 38 milionė euro).

Dėshira e dytė mė e madhe e klubit mbretėrore ėshtė angazhimi i mesfushorit tė Hamburgut, Rafael van der Vaart.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: