ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
murlan celular double dashuri shkronja nika 2012 anglisht nokia kosoves numrin loja gashi krasniqi beqiri ismajli dashurie elvana komandat gjata genta druri meda BAJRAM PORNO numri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 MP3 player mozaik

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: MP3 player mozaik   Thu Jul 24, 2008 3:39 pmKompania Creative ka paraqitur MP3 playerin e saj tė ri me emėrtimin Zen Mosaic, i cili para sė gjithash ėshtė interesant pėr shkak tė dizajnit tė tij tė pazakontė.

Nė fakt, tastet pėr udhėheqje me Zen Mosaic janė mė tė voglat e mundur, qė bien nė sy duke marrė parasysh se nė pajisje tė tilla prodhuesit mundohen tė shfrytėzojnė secilin milimetėr tė hapėsirės. Mirėpo kėsaj radhe dizajni ‘mozaik’ ka kushtėzuar vendosjen e tasteve, dhe nuk jemi tė sigurt se rezultati ka qenė ideal.

Sipas specifikave kjo pajisje nuk ėshtė asgjė revolucionare: nė tė gjendet ekrani prej 1.8 inēėsh, kapacitet prej 2.4 apo 8 gigabajtėsh (varėsisht nga modeli), FM radio, altoparlantė tė integruar dhe bateria e cila do tė zgjasė rreth 32 orė. Nuk dihet se kur pajisje do tė mund tė gjendet nė dyqanet evropiane, por ēmimi i saj nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės do tė duhej tė sillej rreth 200 dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
MP3 player mozaik
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: