ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika gashi genta elvana druri BAJRAM 2012 komandat shkronja murlan meda numri anglisht beqiri double kosoves dashurie ismajli krasniqi numrin nokia PORNO gjata dashuri loja celular
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG”   Thu Jul 24, 2008 11:31 am


Lajmi i bėrė publik nė media ditėve tė fundit se reperi Getoar Selimi nga rep-grupi “Tingulli 3nt” ėshtė rrahur me reperin Gold AG, nuk ėshtė i vėrtetė. Kėtė e ka bėrė tė ditur pėr emisionin tonė vetė Geti. Ai ka pranuar se ka pasur njė zėnkė fizike, por jo me kėtė reper tė cilin ai ka thėnė se as qė e njeh. “Ėshtė e vėrtetė se kam pasur njė rrahje, por jo me kėtė person, por me njė djalė qė nuk ka tė bėjė fare me repin. Ai mė kė sharė dhe unė e kam zhagitur pėr toke”, ėshtė shprehur Geti pėrmes telefonit. Ngjarja ka ndodhur nė “Kino Studio”, nė kryeqytet nė promovimin e albumit tė ri tė grupit kosovar K-OS. Pas kėsaj qė tė dy janė marrė nė pyetje nga Shėrbimi Policor i Kosovės dhe janė liruar mė vonė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG”
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: