ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular druri genta shkronja numrin komandat nokia gashi nika gjata BAJRAM meda murlan double elvana anglisht dashurie PORNO kosoves 2012 krasniqi numri ismajli beqiri dashuri loja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani   Thu Jul 24, 2008 11:18 am


Tuna e cila vitin 2008 e pat nisur si “qikė” beqare, pasi shkėputi lidhjen me Ledrin, njėri prej anėtarėve tė grupit “Skillz”, tani ka nis njė lidhje tė re. Kėngėtarja ka ripėrtėrirė lidhjen e saj tė parė me Merti Asllanin. Ky i fundit ėshtė vėllai i kėngėtarit tjetėr nga Maqedonia, Bertan Asllani. Merti dhe Bertani janė udhėheqės tė audio dhe video produksionit MBA, i cili tashmė ka pėrfunduar realizimin e videoklipit mė tė ri tė Tunės. Fjala ėshtė pėr kėngėn “Inati”, me tė cilėn Tuna nė versionin e parė tė kėngės nė gjuhė maqedonase “Prashuvam bez Glas”, ishte konkurruese nė festivalin maqedonas i cili pėrzgjedh kėngėn pėrfaqėsuese tė Maqedonisė pėr “Eurosong”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: