ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen   Thu Jul 24, 2008 11:12 am


Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen
Mbrojtėsi brazilian, Henrique, pėrfundimisht ka vėnė nėnshkrimin e tij nė marrėveshjen me klubin spanjoll Barcelona, ndėrsa disa orė mė pas tė njėjtėn gjė e ka bėrė edhe me Bayer Leverkuzen, ku do tė luajė si huazim nga klubi katalunas.
21-vjeēari mbrėmė kompletoi transferimin e paralajmėruar nga Palmeiras tek Barcelona.

Pas kalimit tė testeve mjekėsore, Henrique ėshtė takuar me presidentin Juan Laporta, dhe futbollistėt Carles Puyol, Xavi dhe Iniesta, tė cilėt ishin tė pranishėm nė konferencėn e shtypit, gjatė tė cilės u prezantua edhe mbrojtėsi brazilian.

Menjėherė pas kėsaj, Henrique ėshtė drejtuar pėr nė Leverkusen, ku do tė luajė si huazim gjatė sezonit tė ardhshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: