ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tastierė magjike nė Motorolan e re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Tastierė magjike nė Motorolan e re   Thu Jul 24, 2008 12:19 am


Tastierė magjike nė Motorolan e re
Nė treg mė nė fund ėshtė paraqitur super-celulari i paralajmėruar qe shumė kohė nga Motorola - ROKR E8. Dizajni i pėrsosur dhe opsionet e avancuara garantojnė se do t’ia kalojė popullaritetit tė celularit RAZR, tė prodhuar po ashtu nga Motorola.
Duke pėrdorur teknologjinė inovative MakeShift, ekspertėt nga Motorola janė pėrkujdesur qė ROKR E8 nė njė moment tė shfaqė vetėm ato taste tė cilat ju nevojiten. Brenda pak kohe kjo pajisje shndėrrohet nga telefoni celular nė MP3 player dhe anasjelltas.

Megjithatė, pėr dallim nga tastierat e zakonshme virtuale, ROKR E8 nė prekje reagon me anė tė vibrimit apo lėvizjes sė vogėl, kėshtu qė keni ndjenjėn se keni prekur njė tast i cili ėshtė ‘i gjallė’.

ROKR E8 ka FastScroll, njė rrotėz navigimi e cila shfrytėzuesve u mundėson shfletim mė tė lehtė tė pėrmbajtjeve tė ruajtura nė pajisje.


Me njė lėvizje tė gishtit tė madh mund tė kaloni nėpėr tė gjitha dosjet muzikore, kontaktet, kalendarin dhe pėrmbajtjet multimediale.

Kur ai ėshtė nė funksionin e MP3 playerit, ROKR E8 riprodhon muzikėn nė formėn tredimensionale stereo. Telefoni ka altoparlant tė integruar, e muzikėn mund ta dėgjoni edhe nėpėrmes dėgjueseve Bluetooth apo tė rėndomta.

Pajisja ka 2GB tė memories interne, e cila mund tė zgjerohet me anė tė kartelės microSD.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tastierė magjike nė Motorolan e re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: