ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
kosoves gashi dashurie ismajli 2012 nokia PORNO celular shkronja nika genta murlan meda elvana krasniqi loja komandat double dashuri beqiri anglisht numrin gjata druri BAJRAM numri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Love hidhet nė gjyq

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Love hidhet nė gjyq   Wed Jul 23, 2008 9:50 pm


Love hidhet nė gjyq
Biznes-menaxherėt e Courtney Love, e kanė paditur kėngėtaren me akuzėn se ajo nuk i ka paguar ata pas shitjes sė katalogut tė kėngėve tė bendit "Nirvana".
Nė akuzėn tė cilėn ia kanė dėrguar gjyqit, menaxherėt pohojnė se ajo u ka borxh pesė pėrqindėshin e fitimeve nga shitja e katalogut tė rok bendit legjendar, i cili ka qenė pronė e pėrbashkėt e vejushės sė Kurt Cobainit dhe dy anėtarėve tė tjerė tė grupit, Dave Grohl dhe Krist Novoselic.

Sipas TMZ.com, Love u ka borxh menaxherėve rreth njė milion dollarė, pasi qė tė drejtat pėr editimin e katalogut janė shitur pėr 19.5 milionė dollarė nė vitin 2006.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Love hidhet nė gjyq
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: