ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie druri komandat murlan beqiri PORNO gashi gjata kosoves numrin meda 2012 anglisht ismajli BAJRAM nika dashuri shkronja celular loja genta numri krasniqi double elvana nokia
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jonida i kthehet biznesit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Jonida i kthehet biznesit   Wed Jul 23, 2008 9:46 pm


Jonida i kthehet biznesit
Pas martesės dhe muajit tė mjaltit, Jonida Maliqi i ėshtė kthyer punės duke mbajtur mbrėmje nėpėr pishina dhe vende tė ndryshme bregdetare.
Pėr kėto gjėra ėshtė duke u pėrkujdesur edhe i dashuri i saj, Genti, i cili ėshtė edhe pronar i disa lokalėve nė Shqipėri.

Njė ndėr risitė e Jonidės ėshtė edhe ndėrrimi i “look”-it tė saj. Nga flokėt e kuqe deri tė flokėt e gjata dhe tė drejta, tash kemi njė Jonidė tjetėr, njė Jonidė me flokė tė shkurtra me ngjyrė platini.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jonida i kthehet biznesit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: