ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Zyrtare: Behrami nėnshkruan me West Hamin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Zyrtare: Behrami nėnshkruan me West Hamin   Wed Jul 23, 2008 7:19 pmZyrtare: Behrami nėnshkruan me West Hamin
Klubi i Premierligės, West Ham United, ka njoftuar nė sajtin zyrtar tė klubit se ka arritur marrėveshje me Lazion pėr tė transferuar mesfushorin shqiptar Valon Behramin.
Klubi i Premierligės West Ham United, ka njoftuar nė sajtin zyrtar tė klubit se ka arritur marrėveshje me Lazion pėr tė transferuar mesfushorin shqiptar Valon Behramin.

Klubi anglez do tė paguajė njė shumė prej afro 6.5 milionė eurosh (5 milionė funte), pėr shėrbimet e mesfushorit 23-vjeēar, i cili aktivizohet pėr kombėtaren e Zvicrės.

“West Ham United ka siguruar nėnshkrimin e lojtarit mjaft tė vlerėsuar tė Zvicrės, Valon Behramit, pėr njė shumė prej 5 milionė funtesh nga gjiganti i Serie A, Lazio. Behrami, i cili ka veshur fanellėn me numrin 85 tė Lazios, mė herėt ka luajtur nė Genoa dhe Verona, ku kishte kaluar nga Lugano nė vitin 2003. Lojtari i lindur nė Kosovė, po ashtu ka tėrhequr vėmendjen me paraqitjet e tij me Zvicrėn. Ai do tė mbajė fanellėn me numrin 21 nė sezonin e ardhshėm”, thuhet nė sajtin zyrtar tė West Hamit.

Behrami: Ėndėrr tė luaj nė Premierligė

“Jam shumė i lumtur qė do tė nėnshkruaj me West Ham. Pėr mua ėshtė njė realizim ėndrre tė luaj pėr kėtė klub dhe nė Premierligė”, ka thėnė Valon Behrami.

“Menjėherė pas kampionatit evropian, fola me West Ham tė cilėt shprehėn interesimin qė unė tė vij kėtu. Kjo mė dha kohė qė unė tė marr vendimin tim shpejt dhe tash mezi pres tė bashkohem nė stėrvitje dhe tė luaj me West Hamin”, ka shtuar Behrami.

Pėr kosovarin, i cili ka bėrė 64 pėr Lazion gjatė tri sezoneve, interesim kishin shprehur edhe mjaft klube nga Serie A, Bundesliga si dhe Premierliga.

West Ham ka mohuar se ka bėrė ofertė prej 5 milionė funtesh edhe pėr sulmuesin islandez tė Barcelonės, Eidur Gudjohnsen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zyrtare: Behrami nėnshkruan me West Hamin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: