ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Roma bėn ofertė pėr Mutu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Roma bėn ofertė pėr Mutu   Wed Jul 23, 2008 11:49 am


Roma bėn ofertė pėr Mutu
Fiorentina ka pohuar edhe zyrtarisht se ka marrė ofertė nga Roma pėr sulmuesin rumun Adrian Mutu dhe se do ta pranojė, nėse me kėtė pajtohet edhe lojtari.
E ardhmja e Mutu nė Fiorentina ishte nė pikėpyetje gjatė gjithė verės edhe krahas pohimeve tė trajnerit Prandelli dhe agjentit tė tij se do tė nėnshkruajė marrėveshje tė re pėr klubin.

“Roma ka bėrė ofertė pėr Mutu dhe tash mbetet tė takohemi me pėrfaqėsuesit e tyre. Rregull e klubit ėshtė t’i mbajmė lojtarėt mė tė mirė, por kur janė afėr tė 30-tave dhe nėse dėshirojnė tė largohen, atėherė duhet tė mendohet oferta. Futbollisti nuk ėshtė duke u stėrvitur me ekipin pasi qė ėshtė i sėmurė”, ka thėnė drejtori sportiv i Fiorentinės Pantaleo Covino.

Thuhet se Roma ka ofruar 20 milionė euro pėr futbollistin 29-vjeēar dhe marrėveshje me pagė vjetore prej 3.2 milionė eurosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Roma bėn ofertė pėr Mutu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: