ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika krasniqi murlan dashurie PORNO anglisht numri genta nokia elvana celular BAJRAM ismajli dashuri meda komandat loja gjata double 2012 kosoves gashi shkronja beqiri numrin druri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lampard do tė jetė futbollisti mė i paguar nė Angli?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Lampard do tė jetė futbollisti mė i paguar nė Angli?   Wed Jul 23, 2008 11:49 am


Lampard do tė jetė futbollisti mė i paguar nė Angli?
Mediat angleze kanė shkruar se ekipi i Chelseat ėshtė i gatshėm t’ia plotėsojė kėrkesat Frank Lampard dhe t’i ofrojė pagė javore prej 150 mijė funtesh (189 mijė euro).
Lajmin e bėn tė ditur Daily Express, qė zbulon se anglezi do tė jetė lojtari mė i paguar nė Premierligė, pasi qė blutė janė tė gatshėm t’i pėrballojnė kėrkesat e tij dhe t’i ofrojnė marrėveshje pesėvjeēare tė vlefshme 39 milionė funte (49 mijė euro).

Mesfushori 30 vjeēar ka edhe 12 muaj marrėveshje dhe negociatat pėr marrėveshjen e re, po zhvillohen tashmė dy vite.

Klubi nuk dėshironte t’i plotėsonte kėrkesat e lojtarit, por pas deklaratave tė presidentit tė Interit, Massimo Moratti, se ka arritur pajtim me lojtarin pėr transferim dhe paralajmėrimet se ai mund tė nėnshkruajė qė nga 1 janari, e kanė nxitur udhėheqjen e Chelseat t’ia plotėsojė kėrkesat mesfushorit.

Edhe drejtori sportiv i bluve, Peter Kenyon, ka thėnė se Chelsea tashmė e ka tė gatshme ofertėn, dhe se ai pret qė Lampard ta pranojė, pasi qė ‘me tė praktikisht mund ta mbyll karrierėn nė Chelsea’.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lampard do tė jetė futbollisti mė i paguar nė Angli?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: