ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double celular druri komandat PORNO genta gjata nika dashurie 2012 shkronja meda loja beqiri gashi BAJRAM elvana kosoves dashuri nokia ismajli numri murlan numrin anglisht krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Malouda pranon tė transferohet tek Roma

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Malouda pranon tė transferohet tek Roma   Tue Jul 22, 2008 9:39 pm


Malouda pranon tė transferohet tek Roma
Mediat italiane kanė pėrcjellė lajmin se Florent Malouda ėshtė pajtuar pėr tė kaluar nė radhėt e Romės dhe mbetet qė dy ekipet tė merren vesh pėr shumėn e transferimit.
Trajneri i romakėve, Luciano Spalleti e dėshiron nė radhėt e veta lojtarin e Chelseat, dhe nė tė sheh zėvendėsimin ideal pėr Amantino Mancinin, i cili kaloi nė Inter.

‘Coriere dello sport’ ka shkruar se Roma tashmė ka arritur nė kontakt me agjentin e lojtarit ndėrsa edhe Malouda ka qenė i disponuar tė transferohet nė Romė.

Por mbetet pengesa mė e vėshtirė, respektivisht marrėveshja pėr transferim nė mes dy ekipeve, Romės dhe Chelseat.

Roma dėshiron ta angazhojė lojtarin si huazim njėvjeēar me opsionin qė nė verėn e ardhshme marrėveshja e tij tė blihet nė tėrėsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Malouda pranon tė transferohet tek Roma
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: