ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 gashi kosoves nika BAJRAM dashurie murlan meda loja gjata double beqiri krasniqi shkronja druri anglisht dashuri celular komandat elvana nokia ismajli numri numrin PORNO genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Essien i mbetet besnik Chelseat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Essien i mbetet besnik Chelseat   Tue Jul 22, 2008 9:35 pm


Essien i mbetet besnik Chelseat
Mesfushori i Chelseat, Michael Essien, ka nėnshkruar marrėveshje tė re pesėvjeēare me klubin, sipas tė cilės ai do tė mbetet nė Londėr deri nė vitin 2013.
Ganezi ka thėnė se ardhja e trajnerit tė ri, Luiz Felipe Scolari, e ka bindur atė tė mbetet. Mesfushori erdhi nė Chelsea nga Olimpique Lyon nė vitin 2005, ndėrsa ėshtė lojtari i dyti i cili sot ka nėnshkruar marrėveshje tė re pesėvjeēare, pas portierit Petr Cech.

“Nuk jam shumė gjatė kėtu, por e di se Michael Essien ėshtė njė prej mesfushorėve mė tė mirė nė botė. Gjithmonė e kam pasur lakmi dhe ky ėshtė njė lajm i mirė pėr mua dhe pėr Chelsean”, ka thėnė Scolari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Essien i mbetet besnik Chelseat
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: