ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
komandat numrin double loja druri elvana anglisht meda murlan numri celular dashurie genta PORNO BAJRAM kosoves ismajli nokia beqiri 2012 gashi gjata dashuri nika krasniqi shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80   Tue Jul 22, 2008 1:18 amRonaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80
Pėrforcimi i ri i Milanit, Ronaldinho, e ka zgjedhur numrin tė cilin do ta mbajė nė sezonin e ri dhe i cili ėshtė shumė befasues dhe hiē mė vogėl se 80.
Ish Lojtari mė i Mirė nė Botė i shpallur nga FIFA, javėn e kaluar kompletoi transferimin nga Barcelona nė Milan dhe pati njė pritje tė ngrohtė nė prezantimin nė San Siro.

Dinho e mbarti fanellėn me numrin 10 nė Barcelona, por nė Milan ky numėr tashmė ėshtė ‘i bllokuar’ nga Clarence Seedorf. 28-vjeēari refuzoi ta marrė numrin 11, i cili ėshtė liruar me largimin e Gilardinos nė Fiorentina.

Ronaldino ka vendosur tė mbajė numrin 80, i cili do tė tregojė edhe vitin e lindjes sė tij, 1980. Kuqezinjtė presin njė shitje rekorde tė fanellės pėr Ronaldinhon, pasi qė nė Milan dominon njė eufori e vėrtetė pėr pėrforcimin e ri.
http://www.telegrafi.com/data/image/ronaldinho.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: