ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Biznesmeni amerikan i dashuruar nė Sonin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Biznesmeni amerikan i dashuruar nė Sonin   Mon Jul 21, 2008 5:04 pmBiznesmeni amerikan i dashuruar nė Sonin
Interneti sot ėshtė mė shumė se njė urė komunikimi. Kėshtu ka rezultuar tė paktėn pėr Soni Malaj. Nė njė anketim nė Internet pėr femrat beqare mė tė bukura, kėngėtarja Malaj ėshtė klasifikuar e para.
Titulli i madh ka tėrhequr jo pak meshkuj. Kaq ka mjaftuar qė nė fotot e kėngėtares tė klikojnė pa fund. E mes tyre edhe njė biznesmen amerikan, i cili ėshtė tronditur nga bukuria e Sonit. Ai ėshtė marrosur kaq shumė sa pasi pa fotot e saj, shkarkoi kėngėt e saj dhe nuk e bėri tė gjatė por u nis nga Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, pėr nė Shqipėri nė kėrkim tė ėndrrės.

E ka ndjekur nėpėr koncerte dhe konkluzioni ishte “Soni ėshtė e mrekullueshme”. Jo vetėm e bukur por edhe profesioniste nė muzikė.

Amerikani i dashuruar

Ėshtė kthyer nė njė obsesion pėr tė dhe ka gjetur tė gjitha mundėsitė qė tė lidhet me kėngėtaren. Deri mė tani kjo ėshtė bėrė pėrmes telefonit thonė miqtė e kėngėtares. Amerikani ėshtė ēmendur totalisht pas Sonit. Nga ajo ēfarė tregojnė miqtė e saj, amerikani tė cilit nuk i bėhet i ditur emri ėshtė pronar nė Amerikė i njė kompanie hekuri. “E ka parė pėr herė tė parė nė internet, ka shfaqur interes tė madh pėr tė dhe ka ardhur e ka parė nė koncert. E di qė ėshtė beqare dhe Soni ėshtė e njoftuar pėr kėtė gjė”, tregojnė miq konfidencial tė Sonit, tė cilėve artistja u ka mirėbesuar kėtė komunikim me fansin e saj.

Pas kėsaj kemi komunikuar me kėngėtaren, e cila nuk e ka mohuar njė fakt tė tillė, por edhe ėshtė pėrpjekur tė mos e bėjė tė madh, pasi pėr tė ėshtė thjesht njė fans. “Pas daljes sė klasifikimit nė internet si “Beqarja mė e bukur” kanė qenė tė shumtė njerėzit qė marrin nė telefon, qė kėrkojnė tė kenė njė pikė kontakti por mendoj se kjo ėshtė normale. Nuk ėshtė mė shumė se njė fans pėr mua, pavarėsisht se ēfarė mund tė ėndėrrojė ēdokush”.

Sukses dhe bukuri

Nė fakt kėngėtarja Malaj pėrveē se ėshtė e suksesshme nė muzikė ėshtė edhe njė vajzė mjaft bukuroshe. Madje ajo ėshtė ndėr ata persona qė e vlerėson kujdesin pėr veten dhe e shpenzon kohėn pėr tė. Nuk abuzon asnjėherė me veten, qėndron larg alkoolit apo cigareve, ndjek palestrėn rregullisht… Pėrfundimi, njė fizik dhe bukuri qė u ka marrė mendjen jo pakėve. Mes tyre edhe amerikanit, qė nėse vazhdon me kėtė ritėm shumė shpejt ka pėr t’u bėrė pre e gazetave rozė nė Shqipėri.

Lidhja me Florin

Prej pak muajsh kėngėtarja ka dalė nga njė lidhje dashurore me kantautorin Florian Mumajesi. Askush prej tyre nuk e tha shkakun e vėrtetė tė ndarjes dhe miqtė e tyre u treguan mėse besnik duke mos thėnė asgjė pėr kėtė histori. Gjithsesi aktualisht tė dy ish tė dashuruarit janė beqarė dhe po i pėrkushtohen krijimtarisė sė tyre. Madje shumė shpejt Soni do tė na servirė njė surprizė tė re pėr tė gjithė. Nė kohėn e duhur “Bluetooth” do t’ua rrėfejė atė

KONCERTET
Soni sapo ėshtė kthyer nga Maqedonia ku ka pasur njė koncert pėr shqiptarėt atje. Kėtė verė ajo ka planifikuar nė agjendėn e saj mjaft koncerte, qė nuk do tė jenė vetėm jashtė Shqipėrisė por ndryshe nga viti i shkuar qė nuk ishte mjaft prezente nė qytetet bregdetare shqiptare kėtė vit ajo ka premtuar se do tė jetė me e obliguar ndaj tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Biznesmeni amerikan i dashuruar nė Sonin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: