ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
loja gashi beqiri krasniqi BAJRAM ismajli shkronja celular nika anglisht dashuri 2012 numri komandat dashurie druri meda gjata elvana genta double murlan numrin nokia PORNO kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Zajmina: Makina – vendi ideal pėr tė bėrė seks

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Zajmina: Makina – vendi ideal pėr tė bėrė seks   Mon Jul 21, 2008 4:12 pm


Zajmina: Makina – vendi ideal pėr tė bėrė seks
Nė njė intervistė dhėnė pėr emisionin e televizionit "Vizion+", "Zonė e Lirė", qė drejtohet nga shoumeni i njohur nga Shqipria, Arian Ēani, ish Miss Shqipėria, Zajmina Vasjari, flet pa doreza rreth ēdo pyetje qė ka tė bėjė me seksin. Telegrafi ju sjell tė shkruar kėtė intervistė.
Ēani: Zajmina, keni nevojė tė dashuroni pėr tė bėrė seks, apo tė bėni seks pėr tė dashuruar?
Zajmina: Tė dashuroj pėr tė bėrė seks.

Ēani: Cili ėshtė vendi ideal pėr ta bėrė shpejt e shpejt?
Zajmina: Makina.

Ēani: Cili ėshtė vendi ku do ta kishit tė pamundur ta bėni?
Zajmina: Banjoja, sepse ėshtė e vogėl...

Ēani: Ju preferoni 1 mashkull qė din ta bėjė dhe qė ua dreth (tradhton), apo njė qė nuk di ta bėjė por ėshtė besnik?
Zajmina: Njė qė e bėn mirė dhe qė e dreth, por pa e marrė vesh unė.

Ēani: Njė mashkull qė din ta bėjė por qė ėshtė i shėmtuar, apo njė mashkull qė nuk di ta bėjė por qė ėshtė i bukur?
Zajmina: Njė qė ėshtė i shėmtuar...

Ēani: Preferoni tė gjuani apo tė jeni e gjuajtur?
Zajmina: Tė jem e gjuajtur.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zajmina: Makina – vendi ideal pėr tė bėrė seks
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: