ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 loja genta anglisht double nika beqiri dashurie numrin krasniqi murlan numri gjata gashi druri dashuri PORNO BAJRAM ismajli shkronja elvana kosoves meda komandat nokia celular
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Zbuloni Ingrid Gjonin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Zbuloni Ingrid Gjonin   Mon Jul 21, 2008 4:02 pm


Zbuloni Ingrid Gjonin
Cila ėshtė historia e unazės qė nuk e heq asnjėherė nga gishti? Kur ka rėnė nė dashuri pėr herė tė pare? Cili ėshtė mashkulli mė seksi pėr tė? Pijet e ushqimet mė tė preferua… Ingrid Gjoni i zbulon tė gjitha nė kėtė pyetėsor...
Le ta nisim nga bukuria. Ti e ke ndonjė recetė sekrete?

Gjoni: Jo, nuk kam asnjė recetė. Madje nuk jam shumė e rregullt as nė vendosjen e kremit tė ditės e tė natės. Njė ditė e pėrdor, ndėrsa ditėn tjetėr e harroj.

Cili ėshtė zakoni yt mė i mirė?

Gjoni: Kujtohem pėr tė gjithė njerėzit.

Po mė i keqi?

Gjoni: Nevrikosem shumė shpejt.

Pa cilin makiazh nuk mund tė bėsh dot?

Gjoni: Pa pluhurin e verdhė tek sytė e pa rimelin.

Pa cilin aksesor nuk do tė mund tė rrije dot?

Gjoni: Pa unazėn, qė mbaj gjithmonė nė gisht.

Cilat janė ikonat e tua tė modės?

Gjoni: Kam shumė. Nuk fiksohem vetėm pas njė firme.

Cila ėshtė modelja juaj e preferuar?

Gjoni: Femra qė mė pėlqen mua nuk ėshtė modele, por do tė doja shumė ta shikoja mbi pasarela. Ajo ėshtė Ana Falchi.

Cila ėshtė kėshilla mė e mirė e modės qė nuk e keni marrė kurrė?

Gjoni: Ēdo gjė ndryshon nė trupin e ēdokujt.

Cila ėshtė fraza qė ju duket mė e bezdisshmja pėr ta ripėrsėritur?

Gjoni: Po, po, po.

Nėse do tė kishe qenė ngjyrė, cila ngjyrė do tė preferoje tė ishe?

Gjoni: E verdha.

Po nėse do tė kishe qenė kėngė?

Gjoni: “Parajsa”.

Njė gur i ēmuar?

Gjoni: Brilant.

Njė stinė?

Gjoni: Verė, sigurisht.

Njė pije?

Gjoni: Tekila.

Njė veshje?

Gjoni: Njė xhakete, njė fund i shkurtėr ose treēerekėshe ose njė palė sandale shumė tė larta.

Njė gjendje shpirtėrore?

Gjoni: Lumturi.

Njė mbiemėr?

Gjoni: Gjoni.

Cila ėshtė dita mė e lumtur e jetės tėnde?

Gjoni: Kam pasur shumė. Unė i bėj vetė ditėt e lumtura dhe po vetė i prish.

Cila ėshtė gjėja e parė qė bėn kur zgjohesh nė mėngjes?

Gjoni: Zgjimin s’e kam asnjėherė njėsoj. Njėherė ha diēka sapo zgjohem, njėherė tjetėr lahem…

Ēfarė ka gjithmonė mbi komodinėn tėnde?

Gjoni: Celulari, pultet e televizorit, cigaret dhe ēelėsat e shtėpisė.

Cili ėshtė ushqimi yt i preferuar?

Gjoni: Filetot e paskuqura mirė, si tė gjakosura.

Cilat janė pushimet qė do tė pėlqenin mė shumė?

Gjoni: Do doja tė shkoja, bashkė me 15 shoqe tė miat, nė Dubai pėr pushime tė gjata.

Cili ėshtė albumi i parė muzikor qė ke dėgjuar?

Gjoni: S’mė kujtohet. Duhet tė kem qenė shumė e vogėl.

A ke frikė nga plakja?

Gjoni: Pėr momentin jo, se nuk e konceptoj dot.

Mes gjithė dhuratave qė tė kanė bėrė nė gjithė kėto kohė, cila ėshtė mė e preferuara pėr ty?

Gjoni: Dhuratėn mė tė bukur ma ka bėrė mami, njė shtėpi tė gjithėn pėr mua.

Cili ėshtė shkrimtari yt i preferuar?

Gjoni: Ēehovi.

Cila ėshtė banda muzikore qė pėlqen mė shumė?

Gjoni: S’mė pėlqejnė grupet. Preferoj vetėm kėngėtarė solo.

Po skuadra jote e zemrės cila ėshtė?

Gjoni: Milani.

Cilat janė tre gjėrat qė ėndėrron tė bėsh deri nė fund tė jetės?

Gjoni: Teatrin, njė bebe dhe njė pleqėri tė fisme e tė qetė.

Nėse do tė mund tė ftoje pėr darkė ndonjė personazh, edhe ata tė kohės sė shkuar, kė do tė zgjidhje?

Gjoni: Elvis Presley.

Nėse do tė kishe mundėsi pėr tė jetuar nė njė kohė tjetėr, cilėn epokė do tė zgjidhje?

Gjoni: Kėtė kohė qė po jetoj.

Kur tė ka zėnė qymyri pėr herė tė parė?

Gjoni: Asnjėherė.

Cili ėshtė mashkulli mė seksi nė botė pėr ty?

Gjoni: Mė duket sikur ka shumė meshkuj seksi, por po veēoj Brad Pitt.

Cili ėshtė defekti mė i shėmtuar pėr njė mashkull sipas teje?

Gjoni: Mėnyra e keqe e komunikimit dhe gėnjeshtrat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zbuloni Ingrid Gjonin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: