ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Leonora Fejza merr ftesė pėr “Miss Montenegro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-babaNumri i postimeve : 60
Join date : 21/07/2008

MesazhTitulli: Leonora Fejza merr ftesė pėr “Miss Montenegro   Mon Jul 21, 2008 3:49 pm


Leonora Fejza merr ftesė pėr “Miss Montenegro
Bukuroshja kosovare, Leonora Fejza, para pak ditėsh ka dorėzuar kurorėn e mė tė bukures, tė plazhit tė famshėm “Copacabana"? nė Ulqin, qė e kishte fituar nė vitin 2006.
Dhe sapo ka dorėzuar njė kurore, asaj i janė hapur dyert pėr tė fituar kurora tė tjera. Norės i ka ardhur njė ftesė pėr tė marrė pjesė nė spektaklin “Miss Montenegro”.

Pėr Telegrafin, ajo shpjegon se ende nuk e di, nėse do ta pranojė kėtė ftesė – mirėpo nėse e pranon atė – ėshtė e bindur se do tė shkojė pėr tė fituar, pasi qė, sipas saj, “tė paktėn nė Mal tė Zi, dinė ta ēmojnė tė bukuren”.

Nuk ėshtė vetėm kjo ofertė qė ka trokitur nė dyert e Norės. Ajo ka shumė plane dhe shumė oferta. “Shumė oferta mė janė bėrė, qysh kur fillova si fotomodele nė vitin 2002. Ka prej atyre qe kam pranuar, disa janė nė realizim e sipėr - por ka edhe shumė tė tilla qė i kam refuzuar pėr arsye tė mia”, thotė Nora, e cila nė vitin 2006, nė spektaklin “Miss Kosova”, kishte fituar ēmimet, “Pėrcjellėsja e parė” dhe “Miss Press“.

“Pata ftesėn edhe pėr ‘Miss Albania’, mirėpo angazhimet nė disa projekte nuk mė lanė qė tė merrja pjesė - por tė shohim pėr vitin qė vjen”, shton ajo.

Se cili ėshtė sekreti i sukseseve tė saj nė modelizėm, garat e bukurisė dhe profesionin e gazetares/moderatores nė radion mė tė dėgjuar nė Kosovė, Dukagjini, Nora shpehet: “Ēdo gjė qė bėjmė ka sekretin e vet - por jo sekret tamam nė kuptimin e plotė tė fjalės. E kam thėnė shumė herė - ėshtė thjesht PUNA - dhe ndaj ēdo pune jam shumė e ndėrgjegjshme”.

E sa pėr dukjen e saj – thotė se kujdeset salloni i bukurisė “Vip Tirana”, ndėrsa pėr veshjet e saj - kreatorja e modės, Merita Shala.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Leonora Fejza merr ftesė pėr “Miss Montenegro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: