ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri nika kosoves shkronja 2012 gashi BAJRAM meda genta ismajli nokia elvana komandat PORNO dashurie krasniqi druri murlan numrin celular double gjata numri dashuri anglisht loja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Brosnan kryeson nė votat e homoseksualėve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Brosnan kryeson nė votat e homoseksualėve   Mon Jul 21, 2008 12:53 pm


Brosnan kryeson nė votat e homoseksualėve
Pierce Brosnan i ka mposhtur aktorėt Bruce Willis dhe Richard Gere, pėr tė marrė titullin e ikonės mė tė popullarizuar nė mesin e homoseksualėve, nė 50 vitet e fundit.
Ish-aktori i filmave James Bond, ka fituar 33% tė votave, krahasuar me Willis dhe Gere, tė cilėt kanė marrė 25, respektivisht 14% tė votave, derisa aktori i Indiana Jones, Harrison Ford, dhe ylli i “Lethal Weapon”, Mel Gibson, kanė zėnė vendin e katėrt, respektivisht tė pestė.

Aktorja e filmit “The Queen”, Helen Mirren, ka kryesuar si ikona mė e popullarizuar e lesbikeve, me 32% tė votave. Susan Sarandon dhe Meryl Streep, janė renditur nė vendin e dytė dhe tė tretė me 28, respektivisht 25% tė votave, derisa top pesėshi ėshtė mbyllur me Goldie Hawn dhe Dolly Parton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brosnan kryeson nė votat e homoseksualėve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: