ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edhe Ermali i mohon lidhjet me Elvanėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Edhe Ermali i mohon lidhjet me Elvanėn   Mon Jul 21, 2008 12:52 pmEdhe Ermali i mohon lidhjet me Elvanėn
Kėngėtari kosovar Ermal Fejzullahu ka mohuar lidhjet e tija me kėngėtaren Elvana Gjata, gjatė promovimit tė video-spotit tė Genta Ismajlit nė “Sheshin 21”.
Ermali, i cili ka qenė nė kėtė mbrėmje mė tė dashurėn e tij, ka thėnė se lajmet qė qarkullojnė nėpėr mediat e ndryshme kosovare dhe ato shqiptare nė lidhje me Elvanėn dhe atė, janė plotėsisht tė pavėrteta.

Kohėve tė fundit media nė Shqipėri kishin shkruar se Ermal Fejzullahu ėshtė nė lidhje me kėngėtaren nga Shqipėria, Elvana Gjata, e cila njihet si njė vajzė qė ka qenė nė lidhje dashurie me Alban Skenderajn dhe Getoar Selimin, por tė cilat lidhje ajo vazhdimisht i refuzon, edhe pse pėr njė gjė tė tillė janė tė informuar tė gjithė.

Kohėve tė fundit Elvana ka mbajtur koncerte nė Kosovė, kurse Ermali nė Shqipėri, Mal tė Zi, por edhe nė Zvicėr, ku po e promovon albumin e tij mė tė fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe Ermali i mohon lidhjet me Elvanėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: