ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Meda martohet nė gusht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Meda martohet nė gusht   Mon Jul 21, 2008 12:48 pm

Meda martohet nė gusht
Shumė pak kohė na ndajnė nga martesa e kėngėtarit mė tė njohur tė muzikės tallava nė Kosovė, Meda.
Sipas njė familjarit tė tij, Meda do tė martohet nė gusht, nė qendėr tė Prishtinės, nė hotelin Grand, mirėpo pėr shkak tė kėrkesės sė kėtij familjari, telegrafi.com nuk do tė bėj tė ditur datėn e martesės sė kėngėtarit.

Mėsohet se nė dasmėn e kėngėtarit do tė marrin pjesė pothuajse e tėrė estrada kosovare, me pėrjashtim tė atyre kėngėtarėve qė ia kanė inati Medės, kurse muzikėn dhe atmosferėn do tė mbaj Afrim Muēiqi, i njohur me nofkėn Afrim Kusia.

Meda i cili me kėngėt e tij ka famė vetėm nė vendet rurale tė Kosovės dhe nė diasporė, ku muzika tallava ėshtė shumė e zhvilluar, flitet se fiton deri nė 300 000 euro nė vit, por asnjė para prej kėtij tatimi ai nuk i investon nė buxhetin e Kosovės.

Por, njihet si humanitar pasi qė i ka ndėrtuar tri shtėpi familjeve tė dėshmorėve nėpėr Kosovė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Meda martohet nė gusht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: