ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hleb: Cesc mund tė mė bashkohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Hleb: Cesc mund tė mė bashkohet   Mon Jul 21, 2008 12:44 pmHleb: Cesc mund tė mė bashkohet
Alexandr Hleb, ka deklaruar se ish-bashkėlojtari i tij tek Arsenali, Cesc Fabregas, mund tė ndjekė hapat e tij dhe tė transferohet nė Camp Nou nė njė tė ardhme tė afėrt.
Hleb edhe njėherė e shfaqi kėnaqėsinė e tij qė ka kaluar nė radhėt e Barcelonės, dhe falėnderoi Wengerin pėr vitet e shkėlqyeshme tė kaluara nė Emirates Stadium.

“Fabregas mė ka shpjeguar shumė gjėra rreth tė kaluarės tek ky klub, ku ka luajtur sė bashku me Pique dhe Messi. Ai vėrtet e dėshiro kėtė klub. Sot ai ėshtė lojtar i Arsenalit, por kush e din ēfarė mund tė ndodhė nė tė ardhmen”, ka thėnė Hleb pėr televizionin e Arsenalit.

“Ėndėrroj tė luaj me Barcelonėn qė nga mosha 7-vjeēare. Jam i kėnaqur nga transferimi dhe dua ta jap mė tė mirėn nga vetja pėr kėtė klub. Nuk mė pengon tė luaj nė cilėndo pozitė, pasi qė Wenger mė ka mėsuar mirė tė luaj nė gjithė fushėn”, ka shtuar bjellorusi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hleb: Cesc mund tė mė bashkohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: