ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana murlan loja kosoves numri dashurie gjata dashuri anglisht double nika celular krasniqi 2012 druri beqiri shkronja ismajli genta komandat gashi meda numrin BAJRAM PORNO nokia
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Formula 1: Hamiltoni shkėlqen nė Gjermani

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Formula 1: Hamiltoni shkėlqen nė Gjermani   Mon Jul 21, 2008 12:43 pmFormula 1: Hamiltoni shkėlqen nė Gjermani
Ngasėsi i Formula 1, Lewis Hamilton, ka tejkaluar shokun e skuadrės sė tij tek McLareni, Heikki Kovalainen, si dhe Felipe Massan dhe Nelson Piquet, nė xhirot e fundit tė garės, pėr tė triumfuar nė German Grand Prix nė Hockenheim.
Britaniku fitoi garėn e dytė me radhė pėr tė marrė kryesimin nė tabelėn e ngasėsve, me katėr pikė kryesim mbi ngasėsin e Ferrarit, Felipe Massa, i cili pėrfundoi i tretė nė garėn pėr Ēmimin e Madh tė Gjermanisė.

Ngasėsi i Renault, Piquet, aplikoi strategjinė me njė pit-stop, pėr tė siguruar podiumin e parė tė tij nė Formula njė, pasi qė arriti nė cak i dyti. Kimi Raikkonen arriti nė cak nė pozitėn e gjashtė, nga e cila edhe filloi.

Hamilton tash mbledh 58 pikė, derisa Massa 54. Raikkonen ka shtatė mė pak se lideri (51), ndėrsa Robert Kubica, mbledh 48 pikė nė vendin e katėrt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Formula 1: Hamiltoni shkėlqen nė Gjermani
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: