ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Gudjohnsen mund tė kthehet nė Premierligė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Gudjohnsen mund tė kthehet nė Premierligė   Mon Jul 21, 2008 12:42 pm


Gudjohnsen mund tė kthehet nė Premierligė
Barcelona ka pohuar se Eidur Gudjohnsen ėshtė i lirė dhe mund tė fillojė tė kėrkojė klub tė ri, kjo do tė thotė se islandezi ka shumė gjasa tė kthehet nė Premierligė.
Ish-sulmuesi i Chelseat, me siguri do tė kthehet nė Angli, pasi qė Barcelona ia ka bėrė me dije se ai do ta ketė vėshtirė tė gjejė vend nė formacionin e trajnerit tė ri, Josep Guardiola.

Pasi qė erdhi nė Barcelona, nga Chelsea, Gudjohnsen gjithmonė mbeti nėn hijen e yjeve tė mėdha tė klubit, si Samuel Eto’o, Ronaldinho, Lionel Messi dhe Thierry Henry.

Islandezi nuk arriti tė pėrfshihet nė ekipin e parė, ashtu qė nėse dėshiron tė kalojė mė shumė kohė nė fushėn e gjelbėr, mund tė zhvendoset nė ndonjė klub mė tė vogėl.

Interesim mė tė madh pėr Gudjohnsen ka shfaqur ekipi i West Ham, dhe besohet se islandezi mund tė pranojė njė ofertė tė kėtij klubi. Sė shpejti kėtij klubi, pritet ti bashkohet edhe mesfushori kosovar, Valon Behrami.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gudjohnsen mund tė kthehet nė Premierligė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: